Nechte psa doma

S batohem po královském Thajsku a rudém Vietnamu

Jaké to je, když poprvé vyrazíte na druhý konec světa až po šedesátce, jen s batohem a rovnou na čtvrt roku?

Co je tak skvělého na Thajsku, že se tam vydává na delší dobu čím dál tím víc lidí?

Jak se na své první výpravě do Asie vyhnout pastem na turisty a jak vás taková cesta může změnit?

Fotograf Jiří se vrátil do jihovýchodní Asie po osmi letech rehabilitace z následků mozkové mrtvice, tentokrát se svou matkou a kamarádem z vody. S postřehy, dojmy a úvahami spisovatelky kontrastují akční pasáže z deníku jejího syna.

Živý literární jazyk Věry Noskové souzní v dokonalé symbióze s mnoha černobílými i barevnými snímky Jiřího.

296 stran, vázaná (pevná vazba)

96 stran barevných fotografií na křídovém papíru

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Ve své poutavé cestopisné knize Nechte psa doma nenechá Věra Nosková čtenáře v klidu. Bez ohledu na to, kolik je vám let, vás její živé popisy cest, lidí, zážitků a okolností, s nimiž se setkali během putování, doslova zvednou ze židle a donutí zamyslet se nad příštím výletem kamkoliv a za všech okolností. Navíc je kniha doplněna barevnými fotografiemi jejího syna Jiřího Noska, které vaši fantazii podpoří a popsané ještě více zvýrazní a podtrhnou a jeho cestopisnými postřehy a radami. Ideální pro dobrodruhy nebo ty, kteří se dobrodruhy touží stát, stejně jako pro ty, kteří si to o sobě vůbec nemysleli, ale zjistí, že ve skutečnosti není nic le pšího než vzít si na záda batoh, na nohy dobré boty a vyrazit. Takže vlastně, pro všechny. Knížku jsem si moc užila a stále se k ní vracím.
Ludmila HénkováBrno
Kniha Nechte psa doma mě nejen poučila, rozesmála, ale také pohladila po duši. Poutavé vyprávění Věry Noskové bylo kořeněno postřehy Jiřího Noska, vše podbarveno množstvím fotek. Dozvěděla jsem se, že cesta do Thajska či Vietnamu může být docela reálné a inspirativní dobrodružství. Doporučuji
Renata Tylová